Обновлено 9 октября№ 30346041
№ 30346041
13 октября
Этой вакансией интересовались сегодня 13 человек
Отправить резюме
Работа в Житомире / Вакансии / Строительство, проектирование, недвижимость / Плиточник

Плиточник-универсал

Житомир
опыт работы от 3 лет, полная занятость
По договорённости

Обязанности:

Виконання внутрішньо оздоблювальних робіт (плитка, ламінат, гіпсокартон, установка дверей, шпаклівка, покраска, плитка) Два види приміщень: виконання ванних кімнат в квартирах в новому будівництві (сан-узлів) метражом 4,5 м кВ. виконання шпаклівки/покраски стін і укладання ламінату/плитки в кімнатах квартир площою 40−50 м.кв. в новому будівництві.

Требования:

Чоловіки від 22 до 55 років, бажано з професійною освітою. Зі стажем роботи від 3-х років. Досвід виконання внутрішньо-оздоблювальних робіт, відсутність шкідливих звичок, сумлінність, самостійність. Додаткові вимоги: бажано водійські врава категорії В. Важливо: чи працівник має закордонний паспорт Який паспорт (старого зразка чи біометричний) Чи перебував раніше в Польщі на протязі останнього року, якщо перебував, то на підставі якої візи.
  • • Среднее специальное образование
  • • Водительские права: B

Условия:

З понеділка — по п’ятницю з 09.00−18.00, можливий графік по 12 годин. Наявність понад нормованої роботи: за додатковою оплатою від 13 злотих /год. Надається безкоштовне житло, офіційне працевлаштування, допомога в оформленні документів/візи (безкоштовны послуги), безкоштовний проїзд до місця роботи в Варшаві, забезпечення професійним інструментом, належні та умови праці. Офіційна заробітна плата від обсягу виконаних робіт, від 24−30 тис. грн./місяць. З працівником підписується офіційний контракт на період його праці в Польщі. Додаткова інформація: Мінімальний контракт строком на 3 чи 6 місяців. Уровень дохода: от 30000 грн.

Отправить резюме

компания

ФЛП Солопий Л.С.

ФЛП Солопий Л.С.

Клиент SuperJob с 2015 года
До 50 сотрудников
450 вакансий

контакты

Войдите для просмотра контактов работодателя
Войти